Praha - v našem katalogu si můžete vybrat ubytování, penziony, hotely v Praze. Praha, hlavní město ČR, leží na řece Vltavě, je samostatný kraj a sousedí s krajem Středočeským, který ji obklopuje. Praha je jedním z nejnavštěvovanějších a nejhezčích měst v Evropě. Za jejími památkami, společenským a kulturním životem jezdí lidé ze všech koutů světa, a samozřejmě také z České republiky. Ubytování v Praze je pak jedinečným zážitkem, oblíbené jsou zde romantické pobyty, wellness pobyty i pobyty s dětmi. Také okolí Prahy má co nabídnout, proto někteří turisté vyhledávají ubytování u Prahy. V okolí Prahy můžete navštívit např. destinace: Karlštejn v CHKO Český kras, Orlická přehrada, zámek Dobříš, město Kutná Hora, zámek Mělník či Brdy.

V našem katalogu naleznete rovněž ubytování Praha rozdělené tématicky:  ubytování u vody - ubytování pro rybáře - levné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika - wellness pobyty - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - společenské akce.

ELIO GARNI

Levné ubytování v Praze, v blízkosti letiště Ruzyně - jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, cena včetně snídaně od 550 Kč/osoba pro skupiny nad 30 osob, u individuální turistiky od 740 Kč/osoba. WiFi, obědy, občerstvení, pořádání kurzů a školení - přepravci zvířat, prohlížitelé zvěřiny (základní i další), myslivecké zkoušky žadatelů o lovecký lístek, zkoušky mysliveckých hospodářů ...
Tel.: 220921869 - Sídlištní 136, Praha 6 - Lysolaje | www.svupraha.cz/skolici-stredisko/

1. ALPIN PENZION

Velehradská 1266, Praha 3

A 1 PENSION

Řepská 439, Praha 6

A PLUS HOSTEL

Na Florenci 1413, Praha 8

A.V. PENSION PRAHA

Malebná 1172, Praha 11

A.V.E. PENSION KLISKÁ

Veltěžská 1773, Praha 8

A1 HOTEL

Sokolovská 530, Praha 8

AAA KOLBABA s.r.o.

Na nivách 955, Praha 4

AAAA HOTELS

Václavské nám. 799, Praha 1

AARON PEBNSION KLÁRA 2

Křižíkova 173, Praha 8

ABACTA RESIDENCE

Římská 2135, Praha 2

celkem 687 záznamů na 58 stránkách.

1 2 3 4 5 6
česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
sac hermes constance pas cher chine