Cheb - v našem katalogu si můžete vybrat ubytování, penziony, hotely v Chebu. Město Cheb se nachází v Karlovarském kraji, 30 km západně od města Sokolov a 36 km severozápadně od města Mariánské Lázně na řece Ohře. Historické centrum Chebu se zbytky hradeb je městskou památkovou rezervací. Další památky, které si můžete prohlédnout, jsou např.: Chebský hrad, gotický kostel sv. Mikuláše, skupina středověkých domů Špalíček či Zámek Starý Hrozňatov. Při ubytování v Chebu se nabízí navštívit některá zajímavá místa v okolí, např.: sopky Komorní hůrka a Železná hůrka, Národní přírodní rezervace SOOS s rašeliništěm, vesnické památkové rezervace Doubrava a Nový Drahov, hrady Seeberg a Vildštejn či lázeňské město Františkovy Lázně. Krajina v okolí Chebu je vhodná pro provozování turistiky i cykloturistiky. Koupání a vodní sporty můžete provozovat na vodních nádržích Skalka a Jesenice, které jsou oblíbenou destinací nedaleko Chebu nejen pro rodiny s dětmi.

V našem katalogu naleznete rovněž  ubytování Cheb rozdělené tématicky: ubytování u vody -  ubytování pro rybáře -  levné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty  - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika  - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - společenské akce.

PENZION A RESTAURACE NA VÝHLEDECH

Ubytování u Aše, kvalitní ubytování u golfového hřiště Hazlov, ubytování u Františkových Lázní. Nejen ubytování v ašském výběžku, ale i restaurace s prvotřídní domácí kuchyní a ochotným personálem pro Vás připraví řadu gastronomických zážitků. Samozřejmostí jsou prostory pro akce, prostory pro firemní školení, ale i svatby na klíč, svatební a smuteční hostiny ...
Tel.: 354594322 - Výhledy 80, Hazlov | www.penzion-navyhledech.cz

APARTMÁN DUHOVÁ

Duhová 502, Františkovy Lázně

AUTOKEMP BETLÉM

Teplá 37E

AUTOKEMPINK DŘENICE

Dřenice, Jesenická přehrada, Cheb

CAMP KAREL

Jesenická přehrada, Cheb

FALKENSTEINER GRAND SPA HOTEL

Ruská 123, Mariánské Lázně

HOTEL RŮŽEK

Pohraniční stráže 165, Velká Hleďsebe

HOTEL BARBAROSSA

Jateční 458, Cheb

HOTEL BELVEDERE

Goethovo náměstí 16, Mariánské Lázně

HOTEL BERLIN

Kollárova 330, Mariánské Lázně

HOTEL BOHEMIA

Klostermannova 92, Františkovy Lázně

HOTEL CRISTAL PALACE

Hlavní třída 61, Mariánské Lázně

celkem 117 záznamů na 10 stránkách.

1 2 3 4 5 6
česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
sac hermes constance pas cher chine