Chyba vyberu z databaze
SQL dotaz:
SELECT p.nazev, p.popis, p.url, p.anotace, p.pocet_hvezdicek, p.telefon_1, p.ulice, p.cp, p.mesto, p.www_1, p.youtube, p.cena_objednavky, katalog.id, katalog.foto FROM cz_popis_ubytovani AS p LEFT JOIN katalog AS katalog ON (katalog.gid = p.gid) WHERE p.aktivni = 1 AND p.sekce LIKE '%|1|%' AND p.okres = '35' ORDER BY katalog.razeni DESC, p.cena_objednavky DESC, p.nazev ASC LIMIT 0,12
Chybova hlaska:
1030: Got error 28 from storage engine

Olomouc - v našem katalogu si můžete vybrat ubytování, penziony, hotely v Olomouci. Historické město Olomouc je metropolí Olomouckého kraje a nachází se v jeho jižní části, 85 km severovýchodně od metropole Brno a 95 km jihozápadně od metropole Ostrava, na řece Moravě. Ubytování v tomto univerzitním, kulturním a společenském městě je skutečným zážitkem. Pro turisty je zde mnoho památek, např.: historický střed je městskou památkovou rezervací, sloup Nejsvětější Trojice, který je zapsán na Seznamu světového dědictví UNESCO, katedrála sv. Václava, klášter Hradiskokaple sv. Barbory, kostel sv. Cyrila a Metoděje, olomoucké hradby, Koronní pevnůstka, Terezská brána či Tereziánská zbrojnice. Olomouc je městem vyhledávaným k pořádání konferencí a festivalů, např.: Academia film Olomouc, což je mezinárodní festival dokumentárního filmu a videoprogramů, či Flora Olomouc, mezinárodní zahradnická výstava.

V našem katalogu naleznete rovněž ubytování Olomouc rozdělené tématicky: ubytování u vody -  ubytování pro rybáře -  levné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty  - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika  - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - společenské akce.

celkem 62 záznamů na 6 stránkách.

1 2 3 4 5 6
česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
Cheap NFL Jerseys