Klatovy - v našem katalogu si můžete vybrat ubytování, penziony, hotely v Klatovech. Město Klatovy se nachází na jihozápadě Čech v Plzeňském kraji, 43 km na jih od metropole Plzeň a 32 km východně od města Domažlice. Brána Šumavy, jak se Klatovy také nazývají, je ideální destinací pro výlety na Šumavu a zároveň při Vašem ubytování zajišťují kulturní a společenský život okresního města. Královské město Klatovy založil roku 1260 český král Přemysl Otakar II. Najdeme zde mnoho historických památek, např.: Černá věž 81 m vysoká s nádherným výhledem, Bílá věž 60 m vysoká, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie a sv. Ignáce, pod kterým se nacházejí klatovské katakomby, Muzeum lékárnictví v barokní lékárně u Bílého jednorožce, radnice či kamenné hradby. Klatovy jsou skvělým výchozím místem pro cyklisty, přímo městem vede cyklostezka, na kterou navazují další za městem a pokračují až na Šumavu.

V našem katalogu naleznete rovněž ubytování Klatovy rozdělené tématicky: ubytování u vody -  ubytování pro rybáře -  levné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty  - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika  - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - společenské akce.

RESTAURACE A UBYTOVÁNÍ U MUZEA

Ubytování v Kašperských Horách, pronájem apartmánu Kašperské Hory, kvalitní ubytování na Šumavě. Penzion Kašperské Hory - Restaurace a ubytování U Muzea naleznete v samém srdci Kašperských Hor v jednou z nejkrásnějších koutů Šumavy. Nejen ubytování v aparmánech Šumava, ale i ubytování pro rodiny s dětmi, ubytování seniorů, turistů, cyklistů i lyžařů. Součástí moderního penzionu je ...
Tel.: 602141032 - Fügnerova 37, Kašperské hory | www.penzionkhory.blog.cz

APARTHOTEL ŠUMAVA 2000

Náměstí 8, Kašperské Hory

APARTMÁNY A CHATA ŠUMAVA

Hojsova Stráž 68, Železná Ruda

AUTOCAMP ANNÍN 1

Hrádecká 1071, Sušice

AUTOCAMPING KLATOVY

Sadová 362, Klatovy

AUTOKEMPINK NOVÉ MĚSTEČKO

Dobršín, Sušice

CAMP JITŘENKA

Volšovská 220, Sušice

HORSKÁ CHATA HAMRY

Hamry 66, Hamry

HORSKÝ HOTEL BELVEDÉR

Belvederská 189, Železná Ruda

HOSTINEC A PENZION POPRDA

Plánická 35, Klatovy

celkem 137 záznamů na 12 stránkách.

1 2 3 4 5 6
česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
sac hermes constance pas cher chine