Rakovník - v našem katalogu si můžete vybrat ubytování, penziony, hotely v Rakovníku. Královské město Rakovník se nachází ve Středočeském kraji,  38 kmm západně od města Kladno a 38 km od města Beroun, na hranici CHKO Křivoklátsko. Statut královského města Rakovníku udělil Rudolf II. r. 1588. Turisté mohou v Rakovníku obdivovat historické památky, např.: městskou památkovou zónu v centru města, radnici, chrám sv. Bartoloměje, mariánksý sloup, pražskou bránu a část středověkého opevnění či Vysokou bránu, která je 46 m vysoká a je na ní rozhledna.  Výlety z Rakovníka směřují především na hrad Křivoklát a do nádherné přírody Křivoklátska, hlubokých lesů a k řece Berounce.

V našem katalogu naleznete rovněž ubytování Rakovník rozdělené tématicky: ubytování u vody -  ubytování pro rybáře -  levné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty  - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika  - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - společenské akce.

PENZION LUDMILA

Levné ubytování Rakovník, ubytování v Rakovníku, víkendové ubytování na Rakovnicku. Penzion Ludmila - Penzion Rakovník, osloví své návštěvníky příjemnou rodinnou atmosférou, blízkostí překrásného lesoparku, ale i centra historického města. Ubytování poskytneme i návštěvníkům železničního muzea Lužná, ale i Křivoklátu, Rabštejna nad Střelou, Krakovce či krajinné oblasti Podžbánsko ...
Tel.: 608268426 - Nad Jamkou 1755, Rakovník | www.penzion-ludmila.com

CAMPING BUCEK

Třtice 170, Nové Strašecí

HOTEL - RESTAURANT U VRÁTNÝCH

V Jamce 2657, Rakovník

HOTEL HŘEBEČNÍKY

Hřebečníky 86

HOTEL ROZTOKY

Roztoky 14, Křivoklát

HOTEL SOLE RAKOVNÍK

Tyršova 157, Rakovník

HOTEL SVOBODA

Nádražní 225, Rakovník

HOTEL SÝKORA

nám. Svatopluka Čecha 85, Křivoklát

HOTEL VIOLA

nábř. Dr. E. Beneše 2341, Rakovník

HOTEL VOLF

Dukelská 1142, Nové Strašecí

LÁZNĚ PRO DVA

Václavská 288, Rakovník

PENZION AICHINGEROVÁ

Bořivojova 625, Rakovník

celkem 20 záznamů na 2 stránkách.

1 2
česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
sac hermes constance pas cher chine