Chyba vyberu z databaze
SQL dotaz:
SELECT p.nazev, p.popis, p.url, p.anotace, p.pocet_hvezdicek, p.telefon_1, p.ulice, p.cp, p.mesto, p.www_1, p.youtube, p.cena_objednavky, katalog.id, katalog.foto FROM cz_popis_ubytovani AS p LEFT JOIN katalog AS katalog ON (katalog.gid = p.gid) WHERE p.aktivni = 1 AND p.sekce LIKE '%|1|%' AND p.okres = '31' ORDER BY katalog.razeni DESC, p.cena_objednavky DESC, p.nazev ASC LIMIT 12,12
Chybova hlaska:
1030: Got error 28 from storage engine

Nový Jičín - v našem katalogu si můžete vybrat ubytování, penziony, hotely v Novém Jičíně. Město Nový Jičín se nachází v jižní části Moravskoslezského kraje, 30 km západně od města Frýdek-Místek a 60 km východně od města Olomouc, na řece Jičínce, mezi turistickými oblastmi Oderské vrchy a CHKO Beskydy. Centrum města je městskou památkovou rezervací a turisté si mohou prohlédnout např. památky: měšťanské domy doplněné podloubím, morový sloup či kamenná kašna. Sportovně založení turisté najdou v Novém Jičíně  moderní sportoviště na squash, tenis či bowling. Rodiny s dětmi uvítají plavecký areál s krytým i venkovním bazénem a tobogánem. Relaxovat můžete také u vodní nádrže Čerťák, která je vhodná také pro rybáře. Pro příznivce lyžování je 3 km od města lyžařský areál na Svinci.

V našem katalogu naleznete rovněž ubytování Nový Jičín rozdělené tématicky: ubytování u vody -  ubytování pro rybáře -  levné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty  - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika  - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - společenské akce.

celkem 48 záznamů na 4 stránkách.

1 2 3 4
česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
Cheap NFL Jerseys