Šumperk - v našem katalogu si můžete vybrat ubytování, penziony, hotely v Šumperku. Město Šumperk leží ve střední části Olomouckého kraje, 55 km severozápadně od města Olomouc a 48 km jižně od města Jeseník, na řece Desná v CHKO Jeseníky. Město Šumperk je také známo pod názvem Brána Jeseníků. Turisticky atraktivní horské město nabízí zajímavé památky, např.: městská památková zóna, zámek, kostel sv. Ducha, Vlastivědné muzeum či sousoší Nejsvětější Trojice. Atraktivní prostředí Jeseníků je lákadlem pro vyznavače turistiky a cykloturistiky, v zimě jsou zde ideální podmínky pro lyžování.

V našem katalogu naleznete rovněž ubytování Šumperk rozdělené tématicky: ubytování u vody -  ubytování pro rybáře - ubytování na horách - ubytování u sjezdovkylevné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty  - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika  - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - společenské akce.

MORAVA CAMP

Rekreační areál na Olomoucku, autokempink u Olomouce, ubytování u Mohelnice. Autocamping Mohelnice - Autokempink Morava, v předhůří Jeseníků v oblasti Mohelnice, to je nejen ubytování v kempu, ale i ubytování ve stanech. Součástí areálu je i Motel Mohelnice. Ubytování v chatkách, místo pro postavení stanu či karavanu. Možnost celoročního ubytování na Mohelnicku, ubytování pro firmy, ale i ...
Tel.: 775111721 - Petra Bezruče 795, Mohelnice | www.moravacamp.cz

ACROBAT PARK, o.p.s.

U Parku 349, Štíty

HABERMANNOVA VILA, PENZION

. května 403, Bludov

HAWAII PENZION

Šumperská 461, Rapotín

Honzík Martin - HOTEL HANSA

Langrova 224, Šumperk

HORSKÁ CHATA ORLÍ HNÍZDO

Stříbrnice, Staré Město pod Sněžníkem

HORSKÁ CHATA ZTRACENKA

Klepáčov 11, Sobotín

HORSKÝ HOTEL SNĚŽENKA

Hynčice p. Suš. 15, Staré Město

HOSTEL KORZO

Dr. E. Beneše 2871, Šumperk

HOTEL AMCO

Masarykovo náměstí 43, Zábřeh

HOTEL DIANA

Źárovská 618, Velké Losiny

celkem 78 záznamů na 7 stránkách.

1 2 3 4 5 6
česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
sac hermes constance pas cher chine