Plzeň-sever - v našem katalogu si můžete vybrat ubytování, penziony, hotely v okrese Plzeň-sever. Okres Plzeň-sever, který sousedí s okresy Plzeň-město a Plzeň-jih, Rokycany, Tachov, Rakovník ve Středočeském kraji, Louny v Ústeckém kraji a Karlovy Vary v Karlovarském kraji, se vyznačuje hlubokými lesy a údolími řek Berounky a Střely. Nachází se zde velmi oblíbená rekreační oblast u vodní nádrže Hracholusky, která je ideální na koupání a vodní sporty. Z památek můžete navštívit např.: klášter Plasy, zámek Manětín či hrad Krašov.

V našem katalogu naleznete rovněž ubytování Plzeň-sever rozdělené tématicky: ubytování u vody -  ubytování pro rybáře -  levné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty  - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika  - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - společenské akce.

PENZION A RESTAURACE U ČAPKŮ

Ubytování mezi Prahou a Karlovými Vary, uprostřed překrásných lesů, Vám nabídne Penzion a restaurace U Čapků v malebné vesničce Tis u Blatna. Ubytování u Karlových Varů, levné ubytování v předhůří Křivoklátska, ubytování u Podbořan. Ubytování s kvalitní kuchyní Vám pomohou zajistit prostory pro školení, svatební hostiny, abiturientské večírky, sportovní soustředění ...
Tel.: 608538161 - Tis u Blatna 65, Žihle | www.penzionucapku.eu

EUROPENZION DÝŠINA

V. Brožíka 51, Dýšina

HOTEL DIANA

Třemošná 990

HOTEL MINI

Partyzánská 363, Město Touškov

LIPOVKA HOTEL, LESNÍ RESTAURACE

Nekmíř 55, Nekmíř

PENSION U KILIÁNA

Žihle 179

PENZION RAMONA

Kozolupy 263

PENZION STARÁ ŠKOLA

Revoluční 2, Heřmanova Huť

ZÁMECKÝ STATEK BÝKOV

Býkov 55, Hromnice
česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
sac hermes constance pas cher chine