Most - v našem katalogu si můžete vybrat ubytování, penziony, hotely v Mostu. Město Most leží v Ústeckém kraji mezi městy Chomutov a Teplice. Historii Mostu zcela ovlivnila těžba uhlí, které zde bylo koncem 19. stol. nalezeno. Především pak v dobách komunismu bylo historické město zcela zničeno a okolní krajina zdevasována těžbou. Jedinými památkami je tak kostel Nanebevzetí Panny Marie, který byl roku 1975 zachráněn a převezen, a hrad Hněvín nad městem. Město se však snaží i z této nedobré situace v cestovním ruchu vytěžit maximum. Oblíbené tak začíná být Uhelné safari, kdy budete provedeni po uhelných lomech, můžete si prohlédnout rypadla, pásové dopravníky a nakladače. Adrenalin Vám zvedne jízda terénním autem po srázech dolu ČSA. Z nádrže Benedikt byl vytvořen rekreační areál pro koupání rodin s dětmi a sportoviště pro míčové hry. V Mostu se nachází také Aquadrom, Autodrom a Hipodrom.

V našem katalogu naleznete rovněž ubytování Most rozdělené tématicky: ubytování u vody -  ubytování pro rybáře -  levné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty  - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika  - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - společenské akce.

PENZION U ZVONKU

Ubytování Litvínov, levné ubytování v Litvínově, ubytování pod Krušnými horami. Penzion U Zvonku - penzion Litvínov nabídne nejen příjemné a pohodlné ubytování v centru Litvínova, ale i možnost školení v Litvínově, pronájem salonku Litvínov, svatby na klíč v Litvínově, smuteční hostiny, abiturientské večírky či posezení s přáteli. V zimním období naleznete v okolí řadu ...
Tel.: 777261940 - K Loučkám 1582, Litvínov | www.penzionuzvonku.cz

HOTEL ASAS

Hraniční 2, Most

HOTEL CASCADE

Radniční 3, Most

HOTEL DOMINO

tř. Budovatelů 2831, Most

HOTEL JOKER

Mírová 50, Obrnice

HOTEL KOLDŮM LITVÍNOV

Podkrušnohorská 1581, Litvínov

HOTEL LINE

Smetanova 518, Litvínov

HOTEL LOUČKY

K Loučkám 1700, Litvínov

HOTEL ŠIRÁK

Široký vrch 364, Most

PENZION VODNÍ

Vodní 872, Litvínov
česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
sac hermes constance pas cher chine