Teplice - v našem katalogu si můžete vybrat ubytování, penziony, hotely v Teplicích. Lázeňské město Teplice se nachází na severozápadě Čech, 35 km od města Litoměřice a 20 km od města Ústí nad Labem. Turisté si zde mohou prohlédnout kostely: sv. Jana Křtitele, Povýšení sv. Kříže, sv. Alžběty či Nejsvětější Srdce Páně. Další památkou je expresionistická budova Concordia. Dále jsou zde lázeňské domy: Císařské lázně, Beethoven, Kamenné lázně, Nové Lázně, Vojenské lázně a Hadí  lázně. Pro turisty jsou Teplice atraktivní nejen pro lázeňské pobyty, ale také jako výchozí místo pro výlety do přírody, ať už za sportem či relaxací. Pro tuto činnost jsou ideální blízké Krušné hory a CHKO České středohoří.

V našem katalogu naleznete rovněž ubytování Teplice rozdělené tématicky: ubytování u vody -  ubytování pro rybáře -  levné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty  - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika  - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - společenské akce.

HOTEL U LVA

Ubytování v Bílině, luxusní ubytování Bílina, ubytování u Mostu. Hotel U lva - hotel Bílina nabízí komfortní ubytování v moderně zadaptovaných pokojích v centru města. Připraveno je pro Vás nejen kvalitní ubytování, ubytování pro manažery firem, rodiny s dětmi apod., ale i možnost uspořádání firemních školení a oslav, rodinných posezení. V nejvyšší možné kvalitě pro Vás připravíme ...
Tel.: 417829180 - Mírové náměstí 92, Bílina | www.hotelulva.cz

APARTMÁNY HORTENSIA

Josefa Suka 13, Teplice

AUTOCAMP OSEK

Nelsonská 669, Osek

HORSKÝ HOTEL KOMÁŘÍ VÍŽKA

Krupka 120, Krupka

HOTEL A PENZION GREEN HOUSE

U soudu 1947, Teplice

HOTEL A RESTAURACE U KOZIČKY

Rooseveltova, Teplice

HOTEL BOUŘŇÁK

Nové Město 74, Moldava

HOTEL CASANOVA

Husova 45, Duchcov

HOTEL GARNI

J. V. Sládka 1212, Teplice

HOTEL HELENA

Stará Duchcovská 453, Teplice

HOTEL NEPTUN

Sládkova 3, Teplice

HOTEL PANORAMA

Pod Doubravkou 29, Teplice

celkem 39 záznamů na 4 stránkách.

1 2 3 4
česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
sac hermes constance pas cher chine