Litoměřice - v našem katalogu si můžete vybrat ubytování, penziony, hotely v Litoměřicích. Královské město Litoměřice lěží v severních Čechách v Ústeckém kraji, cca 27 km od měst Ústí nad Labem a Teplice, a díky dálnici D8 jen 45 min od metropole Praha, při ústí Ohře do Labe, v jižní části CHKO České středohoří. Velmi oblíbené místo všemi, kdo mají rádi teplejší podnebí a víno, vinohrady zde pokrývají svahy kolem Labe. Královské město Litoměřice je turisticky velmi atraktivním místem pro své památky a okolní přírodu. Z památek můžeme jmenovat např.: Mírové náměstí v centru města, které je městskou památkovou rezervací, radnice, Domy „Kalich", „U Pěti panen", „Černý orel", kostel Všech svatých, gotická městská věž, Katedrála sv. Štěpána, Městské divadlo Karla Hynka Máchy či Tyršův most přes Labe. V okolí Litoměřic si můžete udělat výlet např. na místa: Malá pevnost Terezín, Muzeum Ghetta Terezín, hrad Hazmburk či zámky Libochovice a Ploskovice. V létě je zde nejen pro rodiny s dětmi, ale pro všechny kdo mají rádi koupání a sport, areál koupaliště s bazény, tobogánem a sportovišti na plážový volejbal, tenis, nohejbal, malou kopanou a další. Turistické trasy a cyklotrasy v okolí města Vás zavedou do CHKO České středohoří.

V našem katalogu naleznete rovněž ubytování Litoměřice rozdělené tématicky: ubytování u vody -  ubytování pro rybáře -  levné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty  - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika  - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - společenské akce.

HOTEL SPORT

Ubytování Štětí, hotel ve Štětí, levné ubytování na Litoměřicku. Hotel Sport, na okraji města Štětí, nabízí ubytování v nových moderních pokojích a apartmánech. Pro méně náročné klienty slouží nedaleká ubytovna hotelového typu nabízející turistické ubytování, ubytování pro firmy, ale i cyklisty a nenáročné návštěvníky města a okolí ...
Tel.: 416812303 - Družstevní 400, Štětí | www.hotelsport-steti.cz

APOLLÓN HOTEL

Na Valech 2094, Litoměřice

AUTOKEMP ZÁTIŠÍ

1. máje 4, Úštěk

AUTOKEMPINK BROZANY

Ke kempu 372, Brozany nad Ohří

HOTEL DEJMALÍK

Sovova 3, Litoměřice

HOTEL HELENA

Želetická 804, Litoměřice

HOTEL KORUNA

Náměstí Jana z Dražic 103, Roudnice nad Labem

HOTEL LABE

Vrchlického 292, Litoměřice

HOTEL LEV

Kostelní 3, Lovosice

HOTEL NA VOLYNI

Masarykova 57, Litoměřice

HOTEL RACEK

Levínská 2, Úštěk

HOTEL ROOSEVELT

Rooseveltova 964, Litoměřice

celkem 27 záznamů na 3 stránkách.

1 2 3
česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
sac hermes constance pas cher chine