CHATA DOUBRAVKA * *

Horní Sokolovec 8, 583 01 Chotěboř

Základní informace

Doba provozu Celoroční
Otevírací doba dle dohody
Orientační cena/noc neuvedeno
Celkový počet lůžek 100

Kontaktní osoba Mgr. Mariana Koubková

Další kontakty +420 608 422 310
+420 241 930 775
Fax
Web www.chatadoubravka.cz
E-mail chatadoubravka@seznam.cz

Ubytovací kapacity

Pokoje Počet pokojů/chatek Orientační cena/noc (Kč)
Jednolůžkový 0
Dvoulůžkový 0
Trojlůžkový 0
Vícelůžkový 11/4
Apartmán 0

Jednací a konferenční prostory

Místnost Kapacita Cena (Kč)
Kongresový sál 0
Víceúčelový sál 1
Jednací salonky 1
Učebna, posluchárna 1

Pobyty škol v přírodě na Vysočině, rekreační středisko Chotěboř, rekreační zařízení Železné hory, ubytování u Chotěboře, prostory pro školy v přírodě Železné hory, školící středisko na Chotěbořsku. Rekreační a vzdělávací středisko - Chata Doubravka Chotěboř v obci Horní Sokolovec - nabídne ubytování v Podoubraví na polosamotě u obce Horní a Dolní Sokolovec. Ubytování a pronájem mobilheimů.

Ubytování škol v přírodě Chotěbořsko, letní tábory, rodinná dovolená, prostory pro školení u řeky Doubravy, pronájem sálu pro taneční školy na Vysočině, ale i prostory pro rodiny s dětmi u Chotěboře, rodinné oslavy Chotěboř, svatby, firemní rauty, meditace. Svatební hostiny Chotěboř, semináře, školení, kurzy, prezentační akce a další pro Vás připravíme v nejvyšší možné kvalitě. Nádherné prostředí v romantickém zákoutí řeky Doubravy a ochotný personál s výbornou domácí i mezinárodní kuchyní, využívající převážně kvalitní suroviny z místních zdrojů, jsou zárukou Vaší spokojenosti.

Nejen ubytování Chotěboř, ale i řada zajímavostí v okolí nadchne nejednoho milovníka přírody, kulturních i historických památek.  Panenská příroda pramenů řeky Doubravy, zámek Chotěboř, skanzen Veselý kopec, přehrada Seč a prales Polom, Havlíčkova Borová. Na své si přijdou i vyznavači turistiky, cyklisté, běžkaři, ale i houbaři a rybáři.

Levné ubytování u Chotěboře, ve spojení s překrásnou přírodou a ochotným personálem, jsou cennou devizou  pro naše rekreační zařízení u Chotěboře.

Vybavení pokojů

Internet

Sportovní vyžití

Rybolov Víceúčelové hřiště Kulečník Jízda na koni Stolní tenis Cykloturistika Půjčovna sportovních potřeb Běžecké tratě

Služby pro hosty

Doprovod psů povolen Telefon Suvenýry Potraviny Sekretář. služby Praní a čištění Vaření v kuchyňce WIFI

Vybavení jednacích prostor

Ozvučení Internet Dataprojektor TV Flipchart Zatemnění

Stravování a zábava

Restaurace Terasa, zahrada Kontinentální snídaně + Bufet

Doprava a parkování

Taxislužba Parkoviště Veřejná doprava

Vybavení kempů a chatových osad

Umývárna Sprcha WC Kuchyňka

Jazyková vybavenost

Anglicky Německy Rusky
česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
Arizona Cardinals jerseys Atlanta Falcons jerseys Baltimore Ravens jerseys Buffalo Bills jerseys Carolina Panthers jerseys Chicago Bears jerseys Cincinnati Bengals jerseys Cleveland Browns jerseys Dallas Cowboys jerseys Denver Broncos jerseys Detroit Lions jerseys Green Bay Packers jerseys Houston Texans jerseys Indianapolis Colts jerseys Jacksonville Jaguars jerseys Kansas City Chiefs jerseys Los Angeles Chargers jerseys Los Angeles Rams jerseys Miami Dolphins jerseys Minnesota Vikings jerseys New England Patriots jerseys New Orleans Saints jerseys New York Giants jerseys New York Jets jerseys Philadelphia Eagles jerseys Pittsburgh Steelers jerseys San Francisco 49ers jerseys Seattle Seahawks jerseys Tampa Bay Buccaneers jerseys Tennessee Titans jerseys