BOUDA MÁMA WELLNESS HOTEL

542 21 Pec pod Sněžkou 124

Základní informace

Doba provozu Celoroční
Otevírací doba neuvedeno
Orientační cena/noc 1150 Kč
Celkový počet lůžek 114

Kontaktní osoba JUDr. Vladimír Nikl

Další kontakty bouda máma
+420 602 304 989
kancelář
+420 244 465 666
Fax bouda máma
+420 499 629 542
Web www.boudamama.cz
E-mail hotel@boudamama.cz

Ubytovací kapacity

Pokoje Počet pokojů/chatek Orientační cena/noc (Kč)
Jednolůžkový 1
Dvoulůžkový 20
Trojlůžkový 16
Vícelůžkový 3
Apartmán 4

Jednací a konferenční prostory

Místnost Kapacita Cena (Kč)
Kongresový sál 2/80, 35
Víceúčelový sál 1/60
Jednací salonky 1/24
Učebna, posluchárna 0

Ubytování Pec pod Sněžkou, wellness pobyty v Krkonoších, hotel Krkonoše, prostory pro školení Pec pod Sněžkou. Wellness hotel Krkonoše, konferenční místnost v Krkonoších, relaxační pobyty v Krkonoše. Hotel Bouda Máma - Horský hotel Krkonoše, to je kvalitní ubytování Krkonoše, firemní akce Jánské Lázně, společenské akce v Peci pod Sněžkou, teambuildingové pobyty v Krkonoších, relaxační centrum Krkonoše, prostory pro sportovní soustředění v Krkonoších, wellness víkendy Krkonoše, bruslení v Peci pod Sněžkou a další.

Nejen víkendové pobyty v Krkonoších, ale i kvalitní ubytování Krkonoše, ubytování v Peci pod Sněžkou, luxusní ubytování Pec pod Sněžkou. Horský hotel v Krkonoších leží v nadmořské výšce 950 m nad mořem. Stylová restaurace, slunná terasa, hotelové garáže, platby kreditními kartami, solárium, osvětlený tenisový kurt, stolní tenis, biliard, konferenční centrum v Peci pod Sněžkou.

Připravena je pro Vás i masáž, bazén, sauna, půjčovna horských kol, půjčovna lyžařského vybavení v Peci pod Sněžkou a další. Na vysoké gastronomické úrovni jsou i speciality české a mezinárodní kuchyně a italská pizza Pec pod Sněžkou.

Na své si přijdou i milovníci vysokohorských túr, sjezdového lyžování, vyznavači bílé stopy a další. Samozřejmostí je hotelový skibus Krkonoše. Hotel v Krkonoších - Hotel Bouda Máma Vám nabídne komplexní služby, kvalitní kuchyni a přátelský personál, připravený splnit téměř každé Vaše přání.

"Pro milovníky piva jsme připravili novinku: přímo u hotelu najdete nově minipivovar s názvem Pecký Pivovar. Všechna naše piva nesou lokální označení Pivo Sněžka. Vyrábíme s láskou, ručně a vždy pouze z těch nejkvalistnějších sladů, chmelů a z čisté pramenité vody. Naše piva můžete ochutnat na čepu pivnice. Součástí pivnice je otevřená grilovací kuchyně, kde můžete ochutnat naše speciality. Pro firemní akce je k dispozici jednací salonek s kompletním vybavením a ozvučením pro cca 24 osob. Chloubou našeho pivovaru jsou unikátní pivní lázně s dřevěnou vířivou vanou a neomezenou konzumací piva během procedury. A pro opravdové znalce piva a další zájemce nabízíme exkurze do výrobní části pivovaru spojené s ochutnávkou našich piv a produktů na konec prohlídky. A nemusíte ani odejít s prázdnou. Připravili jsme jak dárková balení v různých provedeních a cenovách úrovních tak piva v PET lahvích pro snadný transport a rychlou konzumaci."

Vybavení pokojů

TV Satelit Internet WC Sprcha Koupelna Umyvadlo

Sportovní vyžití

Tenis Kulečník Lyžařský vlek Fitness Bowling Bazén Stolní tenis Cykloturistika Půjčovna sportovních potřeb

Služby pro hosty

Doprovod psů povolen Telefon Denní tisk Sauna Suvenýry Sejf Masáž Solárium

Vybavení jednacích prostor

Ozvučení Projektor Internet Dataprojektor Projekční plátno TV Videoprojektor Flipchart Zatemnění

Stravování a zábava

Pivnice Snídaně formou bufetu

Doprava a parkování

Garáže Taxislužba Parkoviště Veřejná doprava

Kreditní karty

Visa Visa elektron Eurocard Mastercard American Express Diners Club

Jazyková vybavenost

Anglicky Německy Rusky
česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
Cheap NFL Jerseys