Frýdek-Místek - v našem katalogu si můžete vybrat ubytování, penziony, hotely ve Frýdku-Místku. Město Frýdek-Místek se nachází na východě Moravskoslezského kraje, 20 km jižně od města Ostrava a 30 km východně od města Nový Jičín, na řece Ostravice. Frýdek-Místek vznikl spojením dvou samostatných měst Frýdek a Místek, které dělí řeka Ostravice. Frýdek-Místek je známé průmyslové město, přesto však má turistům co nabídnout, např. historické centrum Frýdku je městskou památkovou zónou, frýdecký zámek, ve kterém se nachází muzeum Beskyd, kostel sv. Jošta či kostel Všech svatých. Rekreačním místem ve Frýdku-Místku je vodní nádrž Olešná, kde se nachází také aquapark a je tak ideálním místem pro rodiny s dětmi a všechny, kdo vyhledávají vodní sporty. Relaxaci v přírodě pak hned u města nabízí naučná stezka ve Frýdeckém lese. Na výlet láká také zřícenina hradu Hukvaldy či Muzeum Tatra v nedaleké Kopřivnici. Horská turistika, cykloturistika, nordic walking a lyžování se pak nabízí v Beskydech. Hranice CHKO Beskydy vedou hned východně za městem.

V našem katalogu naleznete rovněž ubytování Frýdek-Místek rozdělené tématicky: ubytování u vody -  ubytování pro rybáře -  levné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty  - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika  - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - společenské akce.

AUTOKEMP LUČINA

Autokemp přehrada Žermanice, ubytování v kempu u Žermanické přehrady, kemp u Frýdku-Místku, ubytování škol v přírodě Žermanice. Ubytování v chatkách Žermanická přehrada, chatky pro rybáře, místo pro pořádání motorkářských srazů, škol v přírodě, ale i společenských akcí a firemních školení. Víkendové taneční zábavy, rodinné a firemní oslavy, srazy ...
Tel.: 558689147 - Lučina 27 | www.autokemplucina.estranky.cz

AGROPENZION

Lhotka pod Ondřejníkem 77

HÁJENKA U MARTINA

Bílá 141

HORSKÁ CHATA DOROŤANKA

Osada Vjadačka 3, Bílá

HORSKÁ CHATA SOLÁRKA

Ondřejnická 211, Frýdlant nad Ostravicí

HORSKÝ HOTEL ČELADENKA

Čeladná 809, Čeladná

HORSKÝ HOTEL HAMRY

Čeladná 905, Čeladná

celkem 101 záznamů na 9 stránkách.

1 2 3 4 5 6
česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
Ncllw 브랜드 スーパーコピーブランド iphone ケース ブランド