Chyba vyberu z databaze
SQL dotaz:
SELECT p.nazev, p.popis, p.url, p.anotace, p.pocet_hvezdicek, p.telefon_1, p.ulice, p.cp, p.mesto, p.www_1, p.youtube, p.cena_objednavky, katalog.id, katalog.foto FROM cz_popis_ubytovani AS p LEFT JOIN katalog AS katalog ON (katalog.gid = p.gid) WHERE p.aktivni = 1 AND (p.sekce LIKE '%|2|%' OR p.sekce LIKE '%|1|%') AND p.hory = 5 ORDER BY katalog.razeni DESC, p.cena_objednavky DESC, p.nazev ASC LIMIT 0,12
Chybova hlaska:
1030: Got error 28 from storage engine

Garance kvality ubytování

PENZION DŘEVĚNICE ***

Dřevěnice 10, Železnice

HOTEL RABBIT ***

Nádražní 223, Trhový Štěpánov

PENZION U JIŘÍHO **

Tyršova 15, Vamberk

SOUz CHVALETICE *

Žižkova 139, Chvaletice

UBYTOVÁNÍ SOKOL HOŘEPNÍK ***

Sportovní 207, Hořepník

Beskydy

 

V našem katalogu si můžete vybrat ubytování, penziony, hotely, rekreační střediska v Beskydech. Beskydy se rozléhají na severovýchodní Moravě v oblasti známé jako Valašsko. Nejvyšší horou Beskyd v ČR je Lysá hora 1323 m. Dovolená v Beskydech je ideální pro aktivní odpočinek v podobě výletů po značených horských trasách a naučných stezkách. Největší a nejnavštěvovanější turistická střediska pro letní pobyty i zimní pobyty - ski areály v Beskydech jsou: Lyžařský areál v Bílé, Horní Bečva - v létě koupání a vodní sporty v přehradní nádrži, Pustevny - 6 km od města Frenštát pod Radhoštěm ve výšce 1018 m, Mosty u Jablunkova ve Slezských Beskydech v okrese Frýdek-Místek, Rožnov pod Radhoštěm známý skanzenem Valašské muzeum v přírodě, Soláň - Velké Karlovice, Karolínka, Staré Hamry - Grúň, Javorový vrch u města Třinec, odkud je nádherný výhled do Beskyd, na Jeseníky a Tatry, nebo Morávka.

V našem katalogu naleznete rovněž  ubytování Beskydy rozdělené tématicky: ubytování u vody - ubytování u sjezdovky - ubytování pro rybáře - levné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika - wellness pobyty - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - společenské akce.

 

česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
Cheap NFL Jerseys