Chyba vyberu z databaze
SQL dotaz:
SELECT p.nazev, p.popis, p.url, p.anotace, p.pocet_hvezdicek, p.telefon_1, p.ulice, p.cp, p.mesto, p.www_1, p.youtube, p.cena_objednavky, katalog.id, katalog.foto FROM cz_popis_ubytovani AS p LEFT JOIN katalog AS katalog ON (katalog.gid = p.gid) WHERE p.aktivni = 1 AND (p.sekce LIKE '%|2|%' OR p.sekce LIKE '%|1|%') AND p.hory = 22 ORDER BY katalog.razeni DESC, p.cena_objednavky DESC, p.nazev ASC LIMIT 0,12
Chybova hlaska:
1030: Got error 28 from storage engine

Garance kvality ubytování

PENZION A RESTAURACE NA VÝHLEDECH ***

Výhledy 80, Hazlov

HOSTINEC U HUBÁLKŮ - PENZION ***

Kostelecká Lhota 40, Kostelec nad Orlicí

UBYTOVNA DOBRONÍN

Střítežská 188, Dobronín

HOTEL SPORT ***

Družstevní 400, Štětí

Hostýnské vrchy

V našem katalogu si můžete vybrat  ubytování, penziony, hotely, rekreační střediska v Hostýnských vrších. Hostýnské vrchy se rozléhají na východní Moravě ve Zlínském kraji mezi městy Zlín, Bystřice pod Hostýnem, Valašské Meziříčí a Vsetín. Nejvyšší horou je Kelčský Javorník 864 m, známější je však Hostýn s výškou 735 m a rozhlednou z roku 1898. Hostýnské vrchy jsou ideální pro pěší turistiku i cykloturistiku, krajinu Vám představí trojice naučných stezek. Dovolenou u vody je v této oblasti možno strávit na přehradách Rusava, Mojena a Všemina. Kryté bazény pak najdete ve Všemině a Lukově. V zimě si na své přijdou vyznavači bílé stopy, pro které je připravena Hostýnská magistrála. Lyžařské areály Rusava, Tesák, Trnava, Troják a Všemina nabízejí pro sjezdové lyžování a snowboarding upravené sjezdovky s vleky, lyžařské školy a pro děti dětské vleky - lyžování pro celou rodinu.

V našem katalogu naleznete rovněž  ubytování Hostýnské vrchy rozdělené tématicky: ubytování u vody - ubytování u sjezdovky - ubytování pro rybáře - levné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika - wellness pobyty - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - firemní akce.

česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
Cheap NFL Jerseys