Garance kvality ubytování

VILA VŘÍŠŤALKA - PENZION SNĚŽNÉ **

Vříšť 34, Sněžné

PENZION BRATŘICE ***

Bratřice 11, Pacov

PENZION TÁBOR **

Chlum 20, Lomnice nad Popelkou

APARTMÁ POKORNÝ ***

U Nádraží 351, Kamenice nad Lipou

APARTMÁNY ALMBERG ***

Am Dorfplatz - Mitterdorf 1, Mitterfirmiansreut

Králický Sněžník

V našem katalogu si můžete vybrat ubytování, penziony, hotely, rekreační střediska v Králickém Sněžníku. Králický Sněžník je Národní přírodní rezervace, kterou najdeme na hranicích s Polskem mezi pohořími Orlické hory a Jeseníky s nejvyšším vrcholem Králický Sněžník  1423 metrů. Králický Sněžník, ve kterém pramení řeka Morava, jsou hory plné skal, jeskyní, kamených moří a lesů s drsnějšími horskými podmínkami. Horská turistika a cykloturistika, výlety po opevnění okolo Králického Sněžníku, v zimě lyžování - to je dovolená v Králickém Sněžníku. Lyžaře zde překvapí výborné podmínky pro lyžování. Ski areál Sněžník nabízí i černou sjezdovku pro zkušené lyžaře, ale také sjezdovky pro méně zkušené lyžaře a cvičnou louku pro nejmenší lyžaře. Díky umělému zasněžování je sněhu vždy dost. Běžecké tratě jsou upravené a na své si tedy přijdou také vyznavači bílé stopy.

V našem katalogu naleznete rovněž ubytování Králický Sněžník rozdělené tématicky: ubytování u vody - ubytování u sjezdovky - ubytování pro rybáře - levné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika - wellness pobyty - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - společenské akce.

HORSKÁ CHATA ORLÍ HNÍZDO

Stříbrnice, Staré Město pod Sněžníkem

CHATA KAŠTAN

Hynčice pod Sušinou 83, Hynčice pod Sušinou
česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
Arizona Cardinals jerseys Atlanta Falcons jerseys Baltimore Ravens jerseys Buffalo Bills jerseys Carolina Panthers jerseys Chicago Bears jerseys Cincinnati Bengals jerseys Cleveland Browns jerseys Dallas Cowboys jerseys Denver Broncos jerseys Detroit Lions jerseys Green Bay Packers jerseys Houston Texans jerseys Indianapolis Colts jerseys Jacksonville Jaguars jerseys Kansas City Chiefs jerseys Los Angeles Chargers jerseys Los Angeles Rams jerseys Miami Dolphins jerseys Minnesota Vikings jerseys New England Patriots jerseys New Orleans Saints jerseys New York Giants jerseys New York Jets jerseys Philadelphia Eagles jerseys Pittsburgh Steelers jerseys San Francisco 49ers jerseys Seattle Seahawks jerseys Tampa Bay Buccaneers jerseys Tennessee Titans jerseys