Garance kvality ubytování

PENZION ČERNÁ - UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ **

Minská 23, Brno - Žabovřesky

ATOCAMPING HLUBOKÝ **

Podlesí 89, Holice

BUČICKÝ MLÝN **

Podolí 18, Rožďalovice

PENZION NATTY **

Černý Důl 71, Trutnov

TURISTICKÁ UBYTOVNA HLINSKO *

Máchova 860, Hlinsko

Západočeské lázně

V našem katalogu si můžete vybrat  ubytování, penziony, hotely, rekreační střediska v Západočeských lázních. Turistická oblast Západočeské lázně se nachází na západě Čech v Karlovarském kraji a tvoří ji lázeňský trojúhelník Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Lázeňské pobyty se nabízejí také v dalších lázních Karlovarského kraje - Lázně Jáchymov, Lázně Kynžvart a Konstantinovy Lázně. Lázně Karlovy Vary leží na soutoku Ohře a Teplé a jsou to největší a nejznámější české lázně s dvanácti minerálními prameny. Město je bohaté na společenský a kulturní život. Mariánské Lázně najdeme v údolí na jižním okraji Slavkovského lesa, lázeňské město je tak obklopeno lesy. Lázeňské pobyty v Mariánských Lázních  v léčebných domech a komfortních hotelech ještě zpříjemňují parky a vyhlídky, zajímavostí je hrající fontána u lázeňské kolonády. Pro aktivněji založené hosty je zde golfové hřiště, tenisové kurty a plavecké bazény. Františkovy Lázně leží v Chebské kotlině se spoustou parků a lesů. Lázeňské pobyty ve Františkových Lázních se slavnou lázeňskou tradicí se vyznačují klidnou a tichou atmosférou. Františkovy Lázně navštívili významné osobnosti, jako např. Ludwig van Beethoven, Johan Strauss, Alfred Nobel a z našich osobností pak Božena Němcová a Jan Neruda. Lázně Jáchymov jsou unikátní radonovými minerálními vodami, které mají příznivý účinek na lidský organizmus. Lázeňské pobyty v těchto lázních přináší dlouhodobou úlevu od bolestí. Jáchymov leží v Krušných horách, nabízí se tedy výlety po Krušnohorsku.

V našem katalogu naleznete rovněž  ubytování Západočeské lázně rozdělené tématicky:  ubytování u vody - ubytování pro rybáře - levné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika - wellness pobyty - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - firemní akce.

PENZION A RESTAURACE NA VÝHLEDECH

Ubytování u Aše, kvalitní ubytování u golfového hřiště Hazlov, ubytování u Františkových Lázní. Nejen ubytování v ašském výběžku, ale i restaurace s prvotřídní domácí kuchyní a ochotným personálem pro Vás připraví řadu gastronomických zážitků. Samozřejmostí jsou prostory pro akce, prostory pro firemní školení, ale i svatby na klíč, svatební a smuteční hostiny ...
Tel.: 354594322 - Výhledy 80, Hazlov | www.penzion-navyhledech.cz
česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
Ncllw 브랜드 スーパーコピーブランド iphone ケース ブランド