Garance kvality ubytování

PÁLAVA, spol. s r.o. **

Pasohlávky 188

TURISTICKÁ UBYTOVNA TAVERNY **

Karla Hynka Máchy 105, Sedlčany

PENZION RESIDENCE ARX ****

V Tejnecku 535, Chrudim

HOTEL SKALSKÝ DVŮR ***

Lísek 52, Bystřice nad Pernštejnem

Bílé Karpaty

V našem katalogu si můžete vybrat ubytování, penziony, hotely, rekreační střediska v Bílých Karpatech. Bílé Karpaty jsou nejzápadnější částí karpatského horského systému a leží v podhůří vrcholů Velká Javořina 970 m a Velký Lopeník 911 m s rozhlednou. Nejnavštěvovanějšími místy jsou kousek za hranicemi na Slovensku zřícenina Lednický hrad a hrad Červený Kameň. Bílé Krapaty - to jsou zejména hluboké lesy, nekonečné louky a folklórní a řemeslné tradice. V oblasti Bílých Karpat, kde zasahuje Slovácko, se nacházejí největší lázně na jižní Moravě - Luhačovice. Lázeňské pobyty v Luhačovicích využívají lidé s nemocemi dýchacího ústrojí, trávení a obezitou. Nabízí se zde také dovolená u vodní nádrže Luhačovice, což ocení milovníci vodních sportů a především rybáři. 

V našem katalogu naleznete rovněž  ubytování Bílé Karpaty rozdělené tématicky: ubytování u vody - ubytování u sjezdovky - ubytování pro rybáře - levné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika - wellness pobyty - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - společenské akce.

EUROCAMPING BOJKOVICE

Autokemp Bojkovice, ubytování v kempu u Luhačovic, levné ubytování Bílé Karpaty, ubytování u Slavičína. Prázdninové ubytování Bílé Karpaty nabízí všem zájemcům o příjemnou dovolenou Eurocamping Bojkovice. Na úpatí Bílých Karpat naleznete ubytování v pohodlných chatkách, místo pro postavení stanů v kempu či místo pro karavany. Nejen levné ubytování na Luhačovicku, ale ...
Tel.: 572641717 - Štefánikova 1008, Bojkovice | www.eurocamping.cz
česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
Ncllw 브랜드 スーパーコピーブランド iphone ケース ブランド