Garance kvality ubytování

PENZION U HOLCŮ

Albrechtice v Jizerských horách 273, Tanvald

HOTEL HAPPY STAR

Hnánice 111, Znojmo

SPORTHOTEL - SPORTCENTRUM **

Komenského 527, Kostelec nad Černými Lesy

SPORTHOTEL CHRUDIM *

Tyršovo náměstí 249, Chrudim

HOSTINEC - PENZION U ŠLECHTŮ ***

Milovy, Sněžné

Novohradské hory

V našem katalogu si můžete vybrat  ubytování, penziony, hotely, rekreační střediska v Novohradských horách. Novohradské hory se rozkládají na jihu Čech na hranici s Rakouskem v okolí obcí Nové Hrady, Horní Stropnice, Benešov nad Černou, Dolní Dvořiště a Malonty. V Novohradských horách je šestnáct vrcholů vyšších než tisíc metrů nad mořem. Pět se jich nachází na našem území, nejvyšší je Kamenec 1072 m, Myslivna 1040 m a Vysoká 1034 m. Přírodní park Novohradské hory je možno navštívit ze silnice mezi obcí Nové Hrady a městem Třeboň. Krajinou připomínající severskou tundru vede naučná stezka. Oblíbená místa v Novohradských horách jsou např.: Terčino údolí v údolí říčky Stropnice 1 km od Nových Hradů, národní přírodní rezervace na okraji CHKO Třeboňsko mezi městy České Budějovice a Jindřichův Hradec, tvrz Cukštejn, hrad Nové Hrady, zámek Nové Hrady a Buquoyská rezidence v Nových Hradech. Dovolená na Novohradsku v zachovalé přírodě je ideálním odpočinkem pro rodiny s dětmi, aktivně založené jedince i seniory.

V našem katalogu naleznete rovněž  ubytování v Novohradských horách rozdělené tématicky:  ubytování u vody - ubytování pro rybáře - levné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika - wellness pobyty - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - firemní akce.

 

 

 

česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
Arizona Cardinals jerseys Atlanta Falcons jerseys Baltimore Ravens jerseys Buffalo Bills jerseys Carolina Panthers jerseys Chicago Bears jerseys Cincinnati Bengals jerseys Cleveland Browns jerseys Dallas Cowboys jerseys Denver Broncos jerseys Detroit Lions jerseys Green Bay Packers jerseys Houston Texans jerseys Indianapolis Colts jerseys Jacksonville Jaguars jerseys Kansas City Chiefs jerseys Los Angeles Chargers jerseys Los Angeles Rams jerseys Miami Dolphins jerseys Minnesota Vikings jerseys New England Patriots jerseys New Orleans Saints jerseys New York Giants jerseys New York Jets jerseys Philadelphia Eagles jerseys Pittsburgh Steelers jerseys San Francisco 49ers jerseys Seattle Seahawks jerseys Tampa Bay Buccaneers jerseys Tennessee Titans jerseys