Chyba vyberu z databaze
SQL dotaz:
SELECT p.nazev, p.popis, p.url, p.anotace, p.pocet_hvezdicek, p.telefon_1, p.ulice, p.cp, p.mesto, p.www_1, p.youtube, p.cena_objednavky, katalog.id, katalog.foto FROM cz_popis_ubytovani AS p LEFT JOIN katalog AS katalog ON (katalog.gid = p.gid) WHERE p.aktivni = 1 AND (p.sekce LIKE '%|2|%' OR p.sekce LIKE '%|1|%') AND p.hory = 36 ORDER BY katalog.razeni DESC, p.cena_objednavky DESC, p.nazev ASC LIMIT 0,12
Chybova hlaska:
1030: Got error 28 from storage engine

Garance kvality ubytování

PENZION ZÁTIŠÍ **

Tři Studně 44, Fryšava

PENZION NIKI ***

Pivovarská 67, Moravské Budějovice

HOSTINEC U HUBÁLKŮ - PENZION ***

Kostelecká Lhota 40, Kostelec nad Orlicí

APARTMÁNY NA ZLATÉ STEZCE ***

České Žleby 29, Stožec

PENZION 239

Riegrova 239, Polička

Slovácko

V našem katalogu si můžete vybrat  ubytování, penziony, hotely, rekreační střediska na Slovácku. Slovácko se nazývá oblast, která se rozprostírá na jižní a jihovýchodní Moravě a zahrnuje okresy Uherské Hradiště, Zlín, Hodonín a Břeclav. Slovácko je oblast tradičních krojů, lidové hudby, dobrého jídla a pití. Na Uherskohradišťsku můžete navštívit Archeoskanzen Modrá, měšťanské vinné sklepy v Uherském Hradišti či hrad Buchlov. Na Zlínsku zabírá Slovácko část Bílých Karpat v oblasti Luhačovického Zálesí na hranici s oblastí Valašsko. Zde můžete navštívit lázně Luhačovice nebo Baťův kanál. Na Hodonínsku na Vás čekají vinné sklepy, vinohrady a naučné vinařské stezky, které vás zavedou třeba do unikátních sklepů v obci Petrov - Plže. Břeclavsko, kde je soutok Moravy a Dyje, se nazývá Podluží. V této oblasti, stejně jako téměř na celém Slovácku, nalezneme vinné sklepy a vinotéky, folklórní tradice a cimbálovou muziku. Nedaleko Břeclavi se rozprostírá také Lednicko-valtický areál, který je se svými památkami na seznamu světového a kulturního dědictví UNESCO. Nové Mlýny na Hustopečsku s Novomlýnskými nádržemi jsou zase ideální pro vodní sporty a koupání. Celou scenérii doplňuje CHKO Pálava.

V našem katalogu naleznete rovněž  ubytování Slovácko rozdělené tématicky:  ubytování u vody - ubytování pro rybáře - levné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika - wellness pobyty - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - firemní akce.

česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
Cheap NFL Jerseys