Garance kvality ubytování

ELIO GARNI ***

Sídlištní 136, Praha 6 - Lysolaje

PENZION KOJICE - HOSTINEC *

Kojice 84, Chvaletice

HOTEL ZÁMEK HOSTAČOV ***

Hostačov 59, Golčův Jeníkov

SPORTHOTEL CHRUDIM *

Tyršovo náměstí 249, Chrudim

AUTOKEMP KOMORNÍK **

Strmilov - rybník Komorník, Strmilov

Slovácko

V našem katalogu si můžete vybrat  ubytování, penziony, hotely, rekreační střediska na Slovácku. Slovácko se nazývá oblast, která se rozprostírá na jižní a jihovýchodní Moravě a zahrnuje okresy Uherské Hradiště, Zlín, Hodonín a Břeclav. Slovácko je oblast tradičních krojů, lidové hudby, dobrého jídla a pití. Na Uherskohradišťsku můžete navštívit Archeoskanzen Modrá, měšťanské vinné sklepy v Uherském Hradišti či hrad Buchlov. Na Zlínsku zabírá Slovácko část Bílých Karpat v oblasti Luhačovického Zálesí na hranici s oblastí Valašsko. Zde můžete navštívit lázně Luhačovice nebo Baťův kanál. Na Hodonínsku na Vás čekají vinné sklepy, vinohrady a naučné vinařské stezky, které vás zavedou třeba do unikátních sklepů v obci Petrov - Plže. Břeclavsko, kde je soutok Moravy a Dyje, se nazývá Podluží. V této oblasti, stejně jako téměř na celém Slovácku, nalezneme vinné sklepy a vinotéky, folklórní tradice a cimbálovou muziku. Nedaleko Břeclavi se rozprostírá také Lednicko-valtický areál, který je se svými památkami na seznamu světového a kulturního dědictví UNESCO. Nové Mlýny na Hustopečsku s Novomlýnskými nádržemi jsou zase ideální pro vodní sporty a koupání. Celou scenérii doplňuje CHKO Pálava.

V našem katalogu naleznete rovněž  ubytování Slovácko rozdělené tématicky:  ubytování u vody - ubytování pro rybáře - levné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika - wellness pobyty - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - firemní akce.

česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
Arizona Cardinals jerseys Atlanta Falcons jerseys Baltimore Ravens jerseys Buffalo Bills jerseys Carolina Panthers jerseys Chicago Bears jerseys Cincinnati Bengals jerseys Cleveland Browns jerseys Dallas Cowboys jerseys Denver Broncos jerseys Detroit Lions jerseys Green Bay Packers jerseys Houston Texans jerseys Indianapolis Colts jerseys Jacksonville Jaguars jerseys Kansas City Chiefs jerseys Los Angeles Chargers jerseys Los Angeles Rams jerseys Miami Dolphins jerseys Minnesota Vikings jerseys New England Patriots jerseys New Orleans Saints jerseys New York Giants jerseys New York Jets jerseys Philadelphia Eagles jerseys Pittsburgh Steelers jerseys San Francisco 49ers jerseys Seattle Seahawks jerseys Tampa Bay Buccaneers jerseys Tennessee Titans jerseys