Garance kvality ubytování

PELESTROVSKÁ HOSPŮDKA - PENZION ***

Veselý Žďár 97, Havlíčkův Brod

RESTAURACE A PENZION V PIVOVARU ***

Žacká 1783, Čáslav

PENZION ALMA ***

Popice 93, Znojmo

Lipno

V našem katalogu si můžete vybrat  ubytování, penziony, hotely, rekreační střediska na Lipně. Lipno neboli Lipenská přehrada na řece Vltavě je největší přehradou v ČR a díky největší vodní ploše se jí také říká České moře. Hráz přehrady najdeme v obci Lipno nad Vltavou a nejširší část (4km) je u obce Černá v Pošumaví. Oblíbený je také přívoz mezi městem Frymburk a obcí Přední Výtoň - Frýdava, díky kterému se snadno dostanete z levého břehu Lipna na pravý. Lipno je velmi atraktivní turistickou lokalitou pro pobyty u vody, vodní sporty a rybolov - rodinná dovolená u vody, ubytování pro rybáře. V létě je také rájem pro cyklisty s dokonale značenými cyklostezkami a ubytováním pro cyklisty. Dovolená na Lipně je v zimě oblíbená pro kilometry značených běžeckých stop a skiareály Lipno - Kramolín a oblíbené skiareály na rakouské straně Šumavy Hochficht a Sternstein. Skiareály nabízejí lyžování a snowboarding pro děti, začátečníky i pokročilé lyžaře. V zimě má Lipno připravenu ještě jednu sportovní aktivitu - nejdelší bruslařskou dráhu na Lipně (pokud přeje počasí). Je oblíbeným doplňkem pro zimní sporty na Lipně.

V našem katalogu naleznete rovněž  ubytování na Lipně rozdělené tématicky:  ubytování u vody - ubytování u sjezdovky - ubytování pro rybáře - levné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika - wellness pobyty - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - firemní akce.

PENSION U KOCOURA MIKEŠE

Náměstí 17, Horní Planá
česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
Arizona Cardinals jerseys Atlanta Falcons jerseys Baltimore Ravens jerseys Buffalo Bills jerseys Carolina Panthers jerseys Chicago Bears jerseys Cincinnati Bengals jerseys Cleveland Browns jerseys Dallas Cowboys jerseys Denver Broncos jerseys Detroit Lions jerseys Green Bay Packers jerseys Houston Texans jerseys Indianapolis Colts jerseys Jacksonville Jaguars jerseys Kansas City Chiefs jerseys Los Angeles Chargers jerseys Los Angeles Rams jerseys Miami Dolphins jerseys Minnesota Vikings jerseys New England Patriots jerseys New Orleans Saints jerseys New York Giants jerseys New York Jets jerseys Philadelphia Eagles jerseys Pittsburgh Steelers jerseys San Francisco 49ers jerseys Seattle Seahawks jerseys Tampa Bay Buccaneers jerseys Tennessee Titans jerseys