Moravskoslezský kraj s krajským městem Ostrava se rozprostírá na severu Moravy a sousedí s kraji: Zlínský kraj a Olomoucký kraj. Hranici má také s Polskem na severu a se Slovenskem na východě. Nejvyšším pohořím v Moravskoslezském kraji jsou Jeseníky, které zasahují také do Olomouckého kraje. Oblíbená místa v Jeseníkách jsou např. Praděd, Karlov pod Pradědem nebo Karlova Studánka. Další chráněnou krajinnou oblastí jsou Beskydy s nejvyšší horou Lysá hora 1323 m. Dovolená v Moravskoslezském kraji, kromě Beskyd nebo Jeseníků, může být příjemná také v CHKO Poodří rozkládající se mezi Ostravou a Novým Jičínem na řece Odře. Odra pramení v přírodním parku Oderské vrchy, kde najdete krásnou přírodu se spoustou cyklotras a v zimě také ski areály.

V našem katalogu naleznete rovněž ubytování Moravskoslezský kraj rozdělené tématicky: ubytování u vody - ubytování u sjezdovky - ubytování pro rybáře - levné ubytování - rodinná dovolená - víkendové pobyty - sportovní pobyty - luxusní ubytování - romantické ubytování - agroturistika - wellness pobyty - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - společenské akce. 

PENZION ŠIMONKA

Družstevní 88, Mořkov

PENZION ŠINDLERŮV DVŮR

Zahradnická 56, Krmelín

PENZION U HAITLŮ

Bernartice nad Odrou 57

PENZION U HOLUBŮ

Čeladná 806

PENZION U HYBŠE

Řeka 66

PENZION U KATA

Brothánkova 338, Bruntál

PENZION U KNOPPA

Hlavní 505, Opava

PENZION U KŘIVÉHO PSA

Na Veselé 1079, Frýdek-Místek

PENZION U MATĚJE

Šípková 549, Opava

PENZION U NOVÁKŮ

Karlova Studánka 72

PENZION U PERŠANA

Husova 208, Klimkovice

PENZION U PETERKŮ

Karlova Studánka 81, Karlova Studánka

celkem 320 záznamů na 27 stránkách.

19 20 21 22 23 24 25 26 27
česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
ハイブランドスマホケースiphone TheNorthFace iphoneケース dior iphoneケース louis vuitton iphoneケース VANS スマホケース iPhone versace iphoneケース セリーヌ iphoneケース ロエベ iphoneケース シュプリーム 迷彩 iphoneケース