Chyba vyberu z databaze
SQL dotaz:
SELECT p.nazev, p.popis, p.url, p.anotace, p.pocet_hvezdicek, p.telefon_1, p.ulice, p.cp, p.mesto, p.www_1, p.youtube, p.cena_objednavky, katalog.id, katalog.foto FROM cz_popis_ubytovani AS p LEFT JOIN katalog AS katalog ON (katalog.gid = p.gid) WHERE p.aktivni = 1 AND (p.sekce LIKE '%|2|%' OR p.sekce LIKE '%|1|%') AND p.hory = 1 ORDER BY katalog.razeni DESC, p.cena_objednavky DESC, p.nazev ASC LIMIT 0,12
Chybova hlaska:
1030: Got error 28 from storage engine

Garance kvality ubytování

REKREAČNÍ STŘEDISKO TRNÁVKA ***

Trnávka 052, Želiv

ZÁMECKÝ HOTEL TŘEŠŤ ***

Dr. Richtra 234, Třešť

TURISTICKÁ UBYTOVNA TATRAN **

Pod potoky 123, Sedlčany

UBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ NA HÁJEČKU *

Ječná 864, Hradec Králové

HOTEL ZÁLOŽNA ***

Sněžné 73

Jizerské hory

V našem katalogu si můžete vybrat ubytování, penziony, hotely, rekreační střediska v Jizerských horách. Jizerky, jak se zkráceně Jizerským horám říká, se nazývají podle řeky Jizery, která pramení na nejvyšší hoře Smrk 1124 m, kde je rozhledna a hraniční přechod pro pěší. Další a asi nejznámější z jizerských tisícovek je Ještěd 1012 m a Jizera v Jizerských horách, kde se ve výšce 1000 m nachází přírodní rezervace Prales Jizera. Součástí Jizerských hor jsou města Liberec, Jablonec nad Nisou a Tanvald, ve kterých najdete bohatý kulturní a společenský život. V Jizerkách jsou pro vyznavače lyžování a zimních sportů připraveny četné ski areály, jako je Josefův Důl - Bukovka, ski areál Bedřichov a také největší ski areál Tanvaldský Špičák, na pomezí Jizerek a Krkonoš se nachází areál Zlatá Olešnice.

V našem katalogu naleznete rovněž ubytování Jizerské hory rozdělené tématicky: ubytování u vody - ubytování u sjezdovky - ubytování pro rybáře - levné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika - wellness pobyty - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - společenské akce.

česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
Cheap NFL Jerseys