Chyba vyberu z databaze
SQL dotaz:
SELECT p.nazev, p.popis, p.url, p.anotace, p.pocet_hvezdicek, p.telefon_1, p.ulice, p.cp, p.mesto, p.www_1, p.youtube, p.cena_objednavky, katalog.id, katalog.foto FROM cz_popis_ubytovani AS p LEFT JOIN katalog AS katalog ON (katalog.gid = p.gid) WHERE p.aktivni = 1 AND (p.sekce LIKE '%|2|%' OR p.sekce LIKE '%|1|%') AND p.hory = 49 ORDER BY katalog.razeni DESC, p.cena_objednavky DESC, p.nazev ASC LIMIT 0,12
Chybova hlaska:
1030: Got error 28 from storage engine

Garance kvality ubytování

HOSTINEC U HUBÁLKŮ - PENZION ***

Kostelecká Lhota 40, Kostelec nad Orlicí

PENZION - UBYTOVNA SB **

Dukelská 704, Boskovice

PENZION BOUČÍ ***

Čachotín - Lysá 87, Chotěboř

HOTEL PROSTŘEDNÍ MLÝN ***

Železnice u Jičína

PENZION KOLESA VASURY ***

Kolesa 28, Kladruby nad Labem

Praha a okolí

V našem katalogu si můžete vybrat ubytování, penziony, hotely, rekreační střediska v Praze a okolí.  Praha, hlavní město ČR, leží na řece Vltavě, je samostatným krajem a sousedí s krajem Středočeským a dělí se na tři okresy Praha-město, Praha-východ a Praha-západ. Praha je jedním z nejnavštěvovanějších a nejhezčích měst v Evropě, kdy za jejími památkami, společenským a kulturním životem jezdí lidé ze všech koutů světa, a samozřejmě také z České republiky. Objekty, které se nacházejí přímo v Praze najdete zde. Ubytování v Praze je pak jedinečným zážitkem, oblíbené jsou zde romantické pobyty, wellness pobyty i pobyty s dětmi. Okolí Prahy má také co nabídnout, proto někteří turisté vyhledávají ubytování u Prahy. V okolí Prahy můžete navštívit např. destinace: Karlštejn v CHKO Český kras, Orlická přehrada, zámek Dobříš, město Kutná Hora, zámek a město Mělník v Polabí, pohoří Brdy či památky v Posázaví. V zimě si pak můžete jet zalyžovat do Ski areálu Monínec, který se nachází v turistické oblasti Česká Sibiř.

V našem katalogu naleznete rovněž ubytování Praha rozdělené tématicky: ubytování u vody - ubytování pro rybáře - levné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika - wellness pobyty - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - společenské akce.

česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
Cheap NFL Jerseys