Chyba vyberu z databaze
SQL dotaz:
SELECT p.nazev, p.popis, p.url, p.anotace, p.pocet_hvezdicek, p.telefon_1, p.ulice, p.cp, p.mesto, p.www_1, p.youtube, p.cena_objednavky, katalog.id, katalog.foto FROM cz_popis_ubytovani AS p LEFT JOIN katalog AS katalog ON (katalog.gid = p.gid) WHERE p.aktivni = 1 AND (p.sekce LIKE '%|2|%' OR p.sekce LIKE '%|1|%') AND p.hory = 40 ORDER BY katalog.razeni DESC, p.cena_objednavky DESC, p.nazev ASC LIMIT 0,12
Chybova hlaska:
1030: Got error 28 from storage engine

Garance kvality ubytování

PENZION MARIA ***

Nové Město 65, Světlá nad Sázavou

DĚTSKÝ TÁBOR HRYZELY *

Masarykovo náměstí 38, Pečky

HOTEL TÝNEC ***

Klusáčkova 2, Týnec nad Sázavou

AUTOKEMP HSTS ŠTERNBERK **

Dolní Žleb 26, Šternberk

Žďárské vrchy

V našem katalogu si můžete vybrat ubytování, penziony, hotely, rekreační střediska ve Žďárských vrších. CHKO Žďárské vrchy se rokládají na severovýchodě Českomoravské vrchoviny mezi městy Hlinsko, Polička, Bystřice nad Pernštejnem, Nové Město na Moravě a Žďár nad Sázavou. Pramení zde řeky Sázava (Posázaví), Svratka, Chrudimka, Doubrava a Oslava. Nejvyšší vrchol  najdeme v malém skalním městě Devět skal 836 m. Dovolená ve Žďárských vrších je ideální pro aktivní odpočinek v krásné a hornaté přírodě. Oblíbenými turistickými destinacemi jsou kromě Devíti skal také Čtyři palice, Dráteníčky, Žákova hora, kde najdeme pramen Svratky, hrad Pernštejn, rozhledna Rosička a další. V oblasti na Vás čekají čtyři naučné stezky, kilometry turistických tras a cyklotras, pro koupání a vodní sporty jsou zde vodní plochy Velké Dářko či Pilská nádrž u Žďáru nad Sázavou. Pro zimní pobyty jsou připravena lyžařská centra: Ski areál Svratka,  Ski areál Karasín, Ski areál Jimramov nebo Ski areál Nové Město na Moravě, které je také centrem běžeckého lyžování.

V našem katalogu naleznete rovněž ubytování Žďárské vrchy rozdělené tématicky: ubytování u vody - ubytování u sjezdovky - ubytování pro rybáře - levné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika - wellness pobyty - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - společenské akce.

celkem 29 záznamů na 3 stránkách.

1 2 3
česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
Cheap NFL Jerseys