Chyba vyberu z databaze
SQL dotaz:
SELECT p.nazev, p.popis, p.url, p.anotace, p.pocet_hvezdicek, p.telefon_1, p.ulice, p.cp, p.mesto, p.www_1, p.youtube, p.cena_objednavky, katalog.id, katalog.foto FROM cz_popis_ubytovani AS p LEFT JOIN katalog AS katalog ON (katalog.gid = p.gid) WHERE p.aktivni = 1 AND (p.sekce LIKE '%|2|%' OR p.sekce LIKE '%|1|%') AND p.hory = 32 ORDER BY katalog.razeni DESC, p.cena_objednavky DESC, p.nazev ASC LIMIT 0,12
Chybova hlaska:
1030: Got error 28 from storage engine

Garance kvality ubytování

CHATA DOUBRAVKA **

Horní Sokolovec 8, Chotěboř

UBYTOVNA AMAS HK

Pražská 12, Hradec Králové

PENZION KOLESA VASURY ***

Kolesa 28, Kladruby nad Labem

TURISTICKÁ UBYTOVNA TATRAN **

Pod potoky 123, Sedlčany

AUTOCAMP MILOVICE U HOŘIC ****

Milovice u Hořic

Podyjí

V našem katalogu si můžete vybrat ubytování, penziony, hotely, rekreační střediska v Podyjí. NP Podyjí se nachází na jižní Moravě při hranici s Rakouskem podél řeky Dyje, která protéká hlubokým údolím mezi obcí Vranov nad Dyjí a městem Znojmo. Podyjí je zachovalé říční údolí v zalesněné krajině jižní Moravy. Co vše zde můžete vidět? Např. vřesoviště, Ledové sluje, Mločí údolí či Šobes - pravěké hradiště z doby bronzové, osídlené i v době Keltů a již ve středověku se zde pěstovala vinná réva. Z památek můžete navšívit např.: Znojemský hrad, zámek Vranov nad Dyjí, hrady Kaja a Hardegg. Letní prázdniny na Vranovské přehradě - to je přání nejen dětí. Vranovská přehrada je ideálním místem pro vodní sporty a ubytování s dětmi. Řeka Dyje je pak rájem pro rybáře.

V našem katalogu naleznete rovněž ubytování Podyjí rozdělené tématicky:  ubytování u vody - ubytování pro rybáře - levné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika - wellness pobyty - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - společenské akce.

česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
Cheap NFL Jerseys