Chyba vyberu z databaze
SQL dotaz:
SELECT p.nazev, p.popis, p.url, p.anotace, p.pocet_hvezdicek, p.telefon_1, p.ulice, p.cp, p.mesto, p.www_1, p.youtube, p.cena_objednavky, katalog.id, katalog.foto FROM cz_popis_ubytovani AS p LEFT JOIN katalog AS katalog ON (katalog.gid = p.gid) WHERE p.aktivni = 1 AND (p.sekce LIKE '%|2|%' OR p.sekce LIKE '%|1|%') AND p.hory = 50 ORDER BY katalog.razeni DESC, p.cena_objednavky DESC, p.nazev ASC LIMIT 0,12
Chybova hlaska:
1030: Got error 28 from storage engine

Garance kvality ubytování

HOSTINEC HLUČÁL

Pustá Rybná 32, Polička

PENSION KRAUSOVY BOUDY

Labská 13, Špindlerův Mlýn

MOTOREST NA SAMOTĚ *

Za Dráhou 332, Řečany nad Labem

AUTOKEMPINK VYSOČINA **

Štoky 94, Štoky

POHÁDKOVÁ USEDLOST ALBEŘ ***

Albeř 71, Nová Bystřice

Posázaví

V našem katalogu si můžete vybrat ubytování, penziony, hotely, rekreační střediska v Posázaví. Posázáví je turistická oblast podél toku řeky Sázavy, která pramení v pohoří Žďárské vrchy a je oblíbeným regionem pro vodáky, turisty, cykloturisty, rybáře, zkrátka pro všechny kdo mají rádi pobyty v přírodě - to je dovolená v Posázaví. Romantiku tohoto regionu dotváří mnoho hradů a zámků, které lákají na zajímavé výlety do historie, např.: hrady Český Štenberk, Pirkštejn nebo Týnec a zámky Čechtice, Jemniště, Kácov či Konopiště. Řeka Sázava protéká zajímavými městy, které zatraktivní Váš pobyt v Posázaví: Žďár nad Sázavou, Havlíčkův Brod,  Světlá nad Sázavou, Ledeč nad Sázavou, Zruč nad Sázavou a Týnec nad Sázavou.

V našem katalogu naleznete rovněž ubytování Posázaví rozdělené tématicky: ubytování u vody - ubytování pro rybáře - levné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika - wellness pobyty - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - společenské akce.

celkem 54 záznamů na 5 stránkách.

1 2 3 4 5
česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
Cheap NFL Jerseys