Chyba vyberu z databaze
SQL dotaz:
SELECT p.nazev, p.popis, p.url, p.anotace, p.pocet_hvezdicek, p.telefon_1, p.ulice, p.cp, p.mesto, p.www_1, p.youtube, p.cena_objednavky, katalog.id, katalog.foto FROM cz_popis_ubytovani AS p LEFT JOIN katalog AS katalog ON (katalog.gid = p.gid) WHERE p.aktivni = 1 AND (p.sekce LIKE '%|2|%' OR p.sekce LIKE '%|1|%') AND p.hory = 55 ORDER BY katalog.razeni DESC, p.cena_objednavky DESC, p.nazev ASC LIMIT 0,12
Chybova hlaska:
1030: Got error 28 from storage engine

Garance kvality ubytování

PENSION NIKA **

Brněnská 1339, Rosice

PENZION ROZHLEDNA TÁBOR

Chlum 20, Lomnice nad Popelkou

PENZION NA VYSOČINĚ ***

Hartmanice u Poličky 8

PENZION ŠIDLÁKOV **

Šidlákov 25, Hora Svatého Václava

HOTEL KRAKONOŠ ***

Barvířská 41, Trutnov

Česká Sibiř

V našem katalogu si můžete vybrat ubytování, penziony, hotely, rekreační střediska v České Sibiři. Česká Sibiř je oblast, která se rozprostírá ve Středočeském kraji a mírně zasahuje do kraje Jihočeského. Dala by se vymezit městy Vlašim, Benešov, Sedlčany, Sedlec-Prčice a na jih směrem k městu Tábor. Najdeme zde také známou CHKO Blaník u městyse Louňovice pod Blaníkem. Krásná kopcovitá krajina plná lesů, rybníků, luk, pastvin a polí je ideálním místem pro všechny kdo rádi tráví volné chvíle v přírodě. Turistické trasy a cyklotrasy Vás zavedou na taková místa jako je např.: hora Velký Blaník s rozhlednou, zřícenina hradu Zvěřinec, pivovar Vítek z Prčice či soubor lidové architektury osada Ounuz pod Javorovou skálou. Na své si zde přijdou také houbaři a rybáři. V zimě si na své přijdou i vyznavači lyžování. Ski areál Monínec nabízí sjezdové lyžování a po okolních loukách jsou dokonale upravené běžecké trasy. Dovolená v České Sibiři je tak zážitkem v každém ročním období.

V našem katalogu naleznete rovněž  ubytování Česká Sibiř rozdělené tématicky: ubytování u vody - ubytování u sjezdovky - ubytování pro rybáře - levné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika - wellness pobyty - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - společenské akce.

celkem 18 záznamů na 2 stránkách.

1 2
česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
Cheap NFL Jerseys