Chyba vyberu z databaze
SQL dotaz:
SELECT p.nazev, p.popis, p.url, p.anotace, p.pocet_hvezdicek, p.telefon_1, p.ulice, p.cp, p.mesto, p.www_1, p.youtube, p.cena_objednavky, katalog.id, katalog.foto FROM cz_popis_ubytovani AS p LEFT JOIN katalog AS katalog ON (katalog.gid = p.gid) WHERE p.aktivni = 1 AND (p.sekce LIKE '%|2|%' OR p.sekce LIKE '%|1|%') AND p.hory = 15 ORDER BY katalog.razeni DESC, p.cena_objednavky DESC, p.nazev ASC LIMIT 0,12
Chybova hlaska:
1030: Got error 28 from storage engine

Garance kvality ubytování

PENZION VRANOVÁ - UBYTOVÁNÍ

Vranová 73, Křetín

CHALUPA SOFIE ***

Oudoleň 104, Havlíčkova Borová

HOTEL VE MLEJNĚ - RESTAURACE ***

Benešovská 27, Městečko u Nespek

PÁLAVA, spol. s r.o. **

Pasohlávky 188

M PENZION **

Tyršova 366, Moravské Budějovice

Bílé Karpaty

V našem katalogu si můžete vybrat ubytování, penziony, hotely, rekreační střediska v Bílých Karpatech. Bílé Karpaty jsou nejzápadnější částí karpatského horského systému a leží v podhůří vrcholů Velká Javořina 970 m a Velký Lopeník 911 m s rozhlednou. Nejnavštěvovanějšími místy jsou kousek za hranicemi na Slovensku zřícenina Lednický hrad a hrad Červený Kameň. Bílé Krapaty - to jsou zejména hluboké lesy, nekonečné louky a folklórní a řemeslné tradice. V oblasti Bílých Karpat, kde zasahuje Slovácko, se nacházejí největší lázně na jižní Moravě - Luhačovice. Lázeňské pobyty v Luhačovicích využívají lidé s nemocemi dýchacího ústrojí, trávení a obezitou. Nabízí se zde také dovolená u vodní nádrže Luhačovice, což ocení milovníci vodních sportů a především rybáři. 

V našem katalogu naleznete rovněž  ubytování Bílé Karpaty rozdělené tématicky: ubytování u vody - ubytování u sjezdovky - ubytování pro rybáře - levné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika - wellness pobyty - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - společenské akce.

česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
Cheap NFL Jerseys