Chyba vyberu z databaze
SQL dotaz:
SELECT p.nazev, p.popis, p.url, p.anotace, p.pocet_hvezdicek, p.telefon_1, p.ulice, p.cp, p.mesto, p.www_1, p.youtube, p.cena_objednavky, katalog.id, katalog.foto FROM cz_popis_ubytovani AS p LEFT JOIN katalog AS katalog ON (katalog.gid = p.gid) WHERE p.aktivni = 1 AND (p.sekce LIKE '%|2|%' OR p.sekce LIKE '%|1|%') AND p.hory = 31 ORDER BY katalog.razeni DESC, p.cena_objednavky DESC, p.nazev ASC LIMIT 0,12
Chybova hlaska:
1030: Got error 28 from storage engine

Garance kvality ubytování

DOMOV MLÁDEŽE PŘI VOŠ A SPŠ *

Studentská 1, Žďár nad Sázavou

CHATA MACOCHA **

Horní můstek - propast Macocha 85, Vilémovice - Jedovnice

CHATOVÁ OSADA A KEMP SUCHÝ *

Suchý 99, Boskovice

PENZION A RESTAURACE NA VÝHLEDECH ***

Výhledy 80, Hazlov

UBYTOVÁNÍ SOKOL HOŘEPNÍK ***

Sportovní 207, Hořepník

Pálava

V našem katalogu si můžete vybrat  ubytování, penziony, hotely, rekreační střediska na Pálavě. Pálava neboli Pavlovské vrchy jsou chráněnou krajinnou oblastí na jižní Moravě. Tato turisticky atraktivní oblast nabízí krásnou přírodu s vinohrady a historickými památkami v okolí. Letní dovolená na Pálavě u vody, přesněji na Novomlýnských nádržích, které se nacházejí přímo pod Pálavou, je rájem pro milovníky vodních sportů a rybaření. Turistické trasy Vás zavedou až na Děvín, což je nejvyšší vrchol Pavlovských vrchů vysoký 549 m. Pálava je oblíbeným místem pro vyznavače paraglidingu. Ubytování na Pálavě, většinou s vinnými sklepy, je rozmístěno ve vesničkách, jako jsou Dolní Věstonice, Horní Věstonice, Nové Mlýny, Pavlov, Klentnice, Perná, Dolní Dunajovice, Bulhary či Bavory. Celá oblast je oblíbeným cílem cyklistů, ubytování pro cyklisty nabízí snad všechny objekty. Za památkami se můžete vydat do města Mikulov, do Lednicko-valtického areálu či Břeclavi.

V našem katalogu naleznete rovněž  ubytování Pálava rozdělené tématicky:  ubytování u vody - ubytování pro rybáře - levné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika - wellness pobyty - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - firemní akce.

česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
Cheap NFL Jerseys