Chyba vyberu z databaze
SQL dotaz:
SELECT p.nazev, p.popis, p.url, p.anotace, p.pocet_hvezdicek, p.telefon_1, p.ulice, p.cp, p.mesto, p.www_1, p.youtube, p.cena_objednavky, katalog.id, katalog.foto FROM cz_popis_ubytovani AS p LEFT JOIN katalog AS katalog ON (katalog.gid = p.gid) WHERE p.aktivni = 1 AND (p.sekce LIKE '%|2|%' OR p.sekce LIKE '%|1|%') AND p.hory = 47 ORDER BY katalog.razeni DESC, p.cena_objednavky DESC, p.nazev ASC LIMIT 0,12
Chybova hlaska:
1030: Got error 28 from storage engine

Garance kvality ubytování

PENZION SLÁVKA ***

Vestec u Běstviny 16, Třemošnice

PENZION BAŽANTNICE **

Bažantnice 462, Třebíč

HOTEL U KAPRA - RESTAURANT

nám. K. V. Raise 115, Lázně Bělohrad

Hluboká nad Vltavou

V našem katalogu si můžete vybrat ubytování, penziony, hotely, rekreační střediska v Hluboké nad Vltavou. Hluboká nad Vltavou leží na řece Vltavě 10 kilometrů od krajského města České Budějovice a je jedním z nejznámějších míst v jižních Čechách, a to především díky novogotickému zámku v anglickém parku. Dovolená v Hluboké nad Vltavou se nabízí pro všechny, kdo mají rádi turistiku a cykloturistiku či sportovní pobyty. V okolí města se rozkládá malebná jihočeská krajina s řadou rybníků a lesů.

V našem katalogu naleznete rovněž ubytování Hluboká nad Vltavou rozdělené tématicky: ubytování u vody - ubytování pro rybáře - levné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika - wellness pobyty - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - společenské akce.

česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
Cheap NFL Jerseys