Chyba vyberu z databaze
SQL dotaz:
SELECT p.nazev, p.popis, p.url, p.anotace, p.pocet_hvezdicek, p.telefon_1, p.ulice, p.cp, p.mesto, p.www_1, p.youtube, p.cena_objednavky, katalog.id, katalog.foto FROM cz_popis_ubytovani AS p LEFT JOIN katalog AS katalog ON (katalog.gid = p.gid) WHERE p.aktivni = 1 AND (p.sekce LIKE '%|2|%' OR p.sekce LIKE '%|1|%') AND p.hory = 48 ORDER BY katalog.razeni DESC, p.cena_objednavky DESC, p.nazev ASC LIMIT 0,12
Chybova hlaska:
1030: Got error 28 from storage engine

Garance kvality ubytování

HOTEL SKALSKÝ DVŮR ***

Lísek 52, Bystřice nad Pernštejnem

MLÝN POŠTOLKA

Víska 54, Chotěboř

AUTOKEMPINK VYSOČINA **

Štoky 94, Štoky

HOSTINEC U PALÁNŮ ***

Žďárská 1717, Havlíčkův Brod

AUTOCAMP TRANSIT KUTNÁ HORA

K Malínskému mostu 35, Kutná Hora

Mikulov

V našem katalogu si můžete vybrat ubytování, penziony, hotely, rekreační střediska v Mikulově. Mikulov, město historických památek, krásné přírody a vína, okouzlí každého návštěvníka a dovolená v Mikulově je tak balzámem pro tělo i duši. Z památek je to např. zámek, který je postaven na skalním útesu a je dominantou města Mikulov - Dietrichsteinská hrobka, Kozí hrádek či Svatý Kopeček nad Mikulovem. Mikulov, stejně jako celá jižní Morava, má hustou síť cyklostezek, které Vás dovedou třeba na Turoldské jeskyně přímo v Mikulově, na Pavlovské vrchy (CHKO Pálava) nebo do Lednicko-valtického areálu. Mikulov je centrem vinařství na jižní Moravě.  Pěstování vinné révy má na Mikulovsku tradici již od dob starého Říma. Díky vápenité půdě a nejteplejším místům na jižní Moravě, zéjména na úpatí Pálavy, se zde pěstují odrůdy Muškát, Chardonnay, Sauvignon, Ryzlink Vlašský a další. Vinařská turistika je v poslední době velmi oblíbená a také v Mikulově jsou na Vaši návštěvu připraveny vinné sklepy a sklípky plné dobrého vína a jídla.

V našem katalogu naleznete rovněž  ubytování Mikulov rozdělené tématicky:  ubytování u vody - ubytování pro rybáře - levné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika - wellness pobyty - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - firemní akce.

česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
Cheap NFL Jerseys