Chyba vyberu z databaze
SQL dotaz:
SELECT p.nazev, p.popis, p.url, p.anotace, p.pocet_hvezdicek, p.telefon_1, p.ulice, p.cp, p.mesto, p.www_1, p.youtube, p.cena_objednavky, katalog.id, katalog.foto FROM cz_popis_ubytovani AS p LEFT JOIN katalog AS katalog ON (katalog.gid = p.gid) WHERE p.aktivni = 1 AND (p.sekce LIKE '%|2|%' OR p.sekce LIKE '%|1|%') AND p.hory = 8 ORDER BY katalog.razeni DESC, p.cena_objednavky DESC, p.nazev ASC LIMIT 0,12
Chybova hlaska:
1030: Got error 28 from storage engine

Garance kvality ubytování

POHÁDKOVÁ USEDLOST ALBEŘ ***

Albeř 71, Nová Bystřice

HOTEL SÁZAVA

Čechova 501, Ledeč nad Sázavou

HOSTINEC HLUČÁL

Pustá Rybná 32, Polička

PENZION BENY ***

Šafaříkova 1300, Moravské Budějovice

HOTEL BÍLÁ PANÍ ***

Dobrovského 5, Jindřichův Hradec

Český les

V našem katalogu si můžete vybrat ubytování, penziony, hotely, rekreační střediska v Českém lese. Český les je oblast na jihozápadě Čech západně od CHKO Šumava, které se jí svým rázem velmi podobá, pouze je nižší. Nejvyšším vrcholem je Čerchov 1042 m, na jehož vrcholu je rozhledna. Základní místa pro výlety a turistiku po Českém lese jsou Domažlice, Horšovský Týn, Klenčí pod Čerchovem, Přimda, Poběžovice, Rozvadov a Tachov. Český les turisté teprve poznávají, neboť do roku 1989 zde bylo zakázané pásmo. Turistické trasy i cyklotrasy jsou ideální pro všechny věkové skupiny a vedou hlubokými lesy a rozlehlými loukami. Výlet si můžete udělat třeba na hrad Domažlice, zříceniny hradů Přimda či Hernštejn u Kdyně nebo na přírodní útvar Sedmihoří. V létě se nabízí koupání na rybníku Babylon u stejnojmenné obce nebo v Podhájí u Horšovského Týna.

V našem katalogu naleznete rovněž ubytování Český les rozdělené tématicky: ubytování u vody - ubytování pro rybáře - levné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika - wellness pobyty - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - společenské akce.

česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
Cheap NFL Jerseys