Chyba vyberu z databaze
SQL dotaz:
SELECT p.nazev, p.popis, p.url, p.anotace, p.pocet_hvezdicek, p.telefon_1, p.ulice, p.cp, p.mesto, p.www_1, p.youtube, p.cena_objednavky, katalog.id, katalog.foto FROM cz_popis_ubytovani AS p LEFT JOIN katalog AS katalog ON (katalog.gid = p.gid) WHERE p.aktivni = 1 AND (p.sekce LIKE '%|2|%' OR p.sekce LIKE '%|1|%') AND p.hory = 13 ORDER BY katalog.razeni DESC, p.cena_objednavky DESC, p.nazev ASC LIMIT 0,12
Chybova hlaska:
1030: Got error 28 from storage engine

Garance kvality ubytování

PENZION U ZÁMKU - KAVÁRNA ***

Trčkovo náměstí 14, Opočno

PENZION U JIŘÍHO **

Tyršova 15, Vamberk

PENZION DOMEČEK ***

5. května 108, Milevsko

AUTOKEMP ZBÝŠOV

Zbýšov 62

PENZION NIKI ***

Pivovarská 67, Moravské Budějovice

Českomoravská vrchovina

V našem katalogu si můžete vybrat  ubytování, penziony, hotely, rekreační střediska na Českomoravské vrchovině. Českomoravská vrchovina se rozkládá po celém kraji Vysočina a spolu s pohořím Šumava je nejstarším pohořím v ČR. Nejvyššími místy jsou Jihlavské vrchy (Javořice 837 m) mezi městy Jihlava a Telč.  Přibližně stejně vysoké jsou Žďárské vrchy. Na severu pak najdeme Železné hory, u města Pelhřimov se rozprostírá Křemešnická vrchovina. Pro letní dovolenou s dětmi u vody je ideální vodní nádrž Trnávka na řece Želivce. Na podzim je pak celá oblast rájem pro houbaře. V zimě můžete využít lyžařské areály, které jsou ideální pro rodiny s dětmi a začátečníky, ale i zkušený lyžař si zde dobře zalyžuje. Lyžařské areály jsou např. ski areál Svatá Anna u města Chotěboř, lyžařský areál Čeřínek u města Jihlava, Ski areál Křemešník nebo ski areál Vysoká u města Havlíčkův Brod.

V našem katalogu naleznete rovněž  ubytování Českomoravská vrchovina rozdělené tématicky: ubytování u vody - ubytování u sjezdovky - ubytování pro rybáře - levné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika - wellness pobyty - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - společenské akce.

celkem 132 záznamů na 11 stránkách.

1 2 3 4 5 6
česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
Cheap NFL Jerseys