Chyba vyberu z databaze
SQL dotaz:
SELECT p.nazev, p.popis, p.url, p.anotace, p.pocet_hvezdicek, p.telefon_1, p.ulice, p.cp, p.mesto, p.www_1, p.youtube, p.cena_objednavky, katalog.id, katalog.foto FROM cz_popis_ubytovani AS p LEFT JOIN katalog AS katalog ON (katalog.gid = p.gid) WHERE p.aktivni = 1 AND (p.sekce LIKE '%|2|%' OR p.sekce LIKE '%|1|%') AND p.hory = 38 ORDER BY katalog.razeni DESC, p.cena_objednavky DESC, p.nazev ASC LIMIT 0,12
Chybova hlaska:
1030: Got error 28 from storage engine

Garance kvality ubytování

S-CENTRUM BENEŠOV ***

U Vodárny 2215, Benešov

AUTOKEMP JINDŘIŠ **

Jindřiš 15, Jindřichův Hradec

HOTEL A PENZION PEGAS ***

Vlachovice, Nové Město na Moravě

RESTAURACE PENZION RAFAEL

Dlouhá Brtnice 155

CAMP PÁVOV

Pávov, Jihlava

Západočeské lázně

V našem katalogu si můžete vybrat  ubytování, penziony, hotely, rekreační střediska v Západočeských lázních. Turistická oblast Západočeské lázně se nachází na západě Čech v Karlovarském kraji a tvoří ji lázeňský trojúhelník Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Lázeňské pobyty se nabízejí také v dalších lázních Karlovarského kraje - Lázně Jáchymov, Lázně Kynžvart a Konstantinovy Lázně. Lázně Karlovy Vary leží na soutoku Ohře a Teplé a jsou to největší a nejznámější české lázně s dvanácti minerálními prameny. Město je bohaté na společenský a kulturní život. Mariánské Lázně najdeme v údolí na jižním okraji Slavkovského lesa, lázeňské město je tak obklopeno lesy. Lázeňské pobyty v Mariánských Lázních  v léčebných domech a komfortních hotelech ještě zpříjemňují parky a vyhlídky, zajímavostí je hrající fontána u lázeňské kolonády. Pro aktivněji založené hosty je zde golfové hřiště, tenisové kurty a plavecké bazény. Františkovy Lázně leží v Chebské kotlině se spoustou parků a lesů. Lázeňské pobyty ve Františkových Lázních se slavnou lázeňskou tradicí se vyznačují klidnou a tichou atmosférou. Františkovy Lázně navštívili významné osobnosti, jako např. Ludwig van Beethoven, Johan Strauss, Alfred Nobel a z našich osobností pak Božena Němcová a Jan Neruda. Lázně Jáchymov jsou unikátní radonovými minerálními vodami, které mají příznivý účinek na lidský organizmus. Lázeňské pobyty v těchto lázních přináší dlouhodobou úlevu od bolestí. Jáchymov leží v Krušných horách, nabízí se tedy výlety po Krušnohorsku.

V našem katalogu naleznete rovněž  ubytování Západočeské lázně rozdělené tématicky:  ubytování u vody - ubytování pro rybáře - levné ubytování - rodinná dovolená  - víkendové pobyty - sportovní pobyty - luxusní ubytování  - romantické ubytování - agroturistika - wellness pobyty - ubytování s bazénem - ubytování se saunou - firemní akce.

česky english

Všeobecné obchodní podmínky | Kontaktní údaje | Možnosti zápisu | Kariéra

Copyright © 2007 - 2012 Inform service cz s.r.o., Realizace EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
Cheap NFL Jerseys